31
sty

Studio Projektowe Warszawa

Studio Projektowe Warszawa

z siedzibą główną oraz showroomem w dzielnicy Wawer. Nasza specjalizacja to projektowanie różnego typu wnętrz dlatego możemy kompleksowo zająć się obiektami prywatnymi, komercyjnymi oraz publicznymi. Mamy świadomość, że mają one być przede wszystkim wygodnym miejscem relaksu oraz wydajnej i kreatywnej pracy, dlatego naszym priorytetem jest funkcjonalność oraz walory estetyczne.

Projektowanie wnętrz, budynków i ogrodów jest naszą pasją a dzięki zaangażowaniu naszych projektantów, z pewnością każdy z klientów może poczuć się wyjątkowo i nadać swojemu wnętrzu nietuzinkowego wyglądu. Godne uwagi jest to że zaprojektujemy Ci nie tylko mieszkanie, czy dom, ale także taras, ogródek i biuro.

Do każdego powierzonego nam projektu podchodzimy z zaangażowaniem i ogromną dawką kreatywności, przede wszystkim dostosowując całość pod indywidualne oczekiwania klienta. To Państwo będziecie żyli i spędzali czas w tych wnętrzach, dlatego Wasze zdanie jest najważniejsze. W zależności od potrzeb tworzymy wnętrza, które inspirują, bawią, relaksują, pomagają sprzedawać i ułatwiają pracę. Domy i mieszkania zyskują własny, indywidualny charakter dzięki czemu są nie tylko pięknymi wnętrzami, ale również niezwykle funkcjonalnymi przestrzeniami wspierającymi nawet najbardziej wymagających klientów.

Naszymi zrealizowanymi już projektami mogą cieszyć się nie tylko klienci z Ochoty, ale także z pozostałych dzielnic Warszawy oraz pobliskich miejscowości. Łączymy prostotę z kreatywnością, dbamy o szczegóły oraz dobieramy jak najlepiej pasujące materiały. Nie zapominamy jednak o tym, że efekt końcowy powinien satysfakcjonować przede wszystkim inwestora. Dlatego też to klient ma decydujący wpływ na ostateczny wygląd wnętrza.

U nas przede wszystkim możesz liczyć na konkretną oraz punktualną obsługę. Wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz, od ogólnego zamysłu, aż po najdrobniejsze szczegóły aranżacji, dbając o spójność na każdym etapie realizacji. Dlatego podejmując decyzję o współpracy z nami masz pewność, że twoje oczekiwania zostaną spełnione na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania wyceny indywidualnego projektu aranżacji wnętrz

Zapytaj o wycenę
+48 572 323 592