STUDIO PROJEKTOWE
Warszawa Wawer

Olivia design to

Studio Projektowe Warszawa z siedzibą główną oraz showroomem w dzielnicy Wawer. Nasza specjalizacja to projektowanie różnego typu wnętrz dlatego możemy kompleksowo zająć się obiektami prywatnymi, komercyjnymi oraz publicznymi. Mamy świadomość, że mają one być przede wszystkim wygodnym miejscem relaksu oraz wydajnej i kreatywnej pracy, dlatego naszym priorytetem jest funkcjonalność oraz walory estetyczne.

Projektowanie wnętrz, budynków i ogrodów jest naszą pasją a dzięki zaangażowaniu naszych projektantów, z pewnością każdy z klientów może poczuć się wyjątkowo i nadać swojemu wnętrzu nietuzinkowego wyglądu. Godne uwagi jest to że zaprojektujemy Ci nie tylko mieszkanie, czy dom, ale także taras, ogródek i biuro.

Do każdego powierzonego nam projektu podchodzimy z  zaangażowaniem i ogromną dawką kreatywności, przede wszystkim dostosowując całość pod indywidualne oczekiwania klienta. To Państwo będziecie żyli i spędzali czas w tych wnętrzach, dlatego Wasze zdanie jest najważniejsze. W zależności od potrzeb tworzymy wnętrza, które inspirują, bawią, relaksują, pomagają sprzedawać i ułatwiają pracę. Domy i mieszkania zyskują własny, indywidualny charakter dzięki czemu są nie tylko pięknymi wnętrzami, ale również niezwykle funkcjonalnymi przestrzeniami wspierającymi nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze projekty

Naszymi zrealizowanymi już projektami mogą cieszyć się nie tylko klienci z Wawra, ale także z pozostałych dzielnic Warszawy oraz pobliskich miejscowości. Łączymy prostotę z kreatywnością, dbamy o szczegóły oraz dobieramy jak najlepiej pasujące materiały. Nie zapominamy jednak o tym, że efekt końcowy powinien satysfakcjonować przede wszystkim inwestora. Dlatego też to klient ma decydujący wpływ na ostateczny wygląd wnętrza.

U nas przede wszystkim możesz liczyć na konkretną oraz punktualną obsługę. Wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz, od ogólnego zamysłu, aż po najdrobniejsze szczegóły aranżacji, dbając o spójność na każdym etapie realizacji. Dlatego podejmując decyzję o współpracy z nami masz pewność, że twoje oczekiwania zostaną spełnione na najwyższym poziomie.

Dodatkowo w showroomie naszego studia projektowego każdy z naszych interesantów będzie mógł przyjrzeć się naszej wysokiej jakości produktom, które również będzie mógł zamówić przez naszą stronę internetową oliviadesign.pl.

Projektowanie wnętrz, budynków i ogrodów

OLIVIA DESIGN
STUDIO PROJEKTOWE WARSZAWA WAWER

Odtwórz wideo

Studio Projektowe Warszawa Wawer OLIVIA DESIGN.
Służymy Państwu swoimi świetnymi projektami.

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół składa się z młodych, kreatywnych oraz ambitnych projektantów, których głównym celem jest spełnianie marzeń klientów w zakresie tworzenia ich wymarzonego miejsca pracy, zamieszkania, wypoczynku oraz relaksu.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

każde zaprojektowane przez nas wnętrze będzie cieszyło się gorącą gloryfikacją wśród gości lub pracowników. Wszystko co tworzymy, jest robione z myślą o eleganckim wystroju oraz wygodzie.

PROJEKTOWANIE BUDYNKÓW

Niewątpliwie atutem naszego studia jest to, że oprócz wykonania projektu Twojego wymarzonego budynku, dodatkowo zajmiemy się jego wnętrzem i ogrodem. Tak więc nie musisz szukać później żadnych innych firm, ponieważ poprowadzimy całość kompleksowo do końca.

PROJEKTOWANIE OGRODÓW

To co tworzymy dla naszych klientów jest dostosowane pod ich wymagania. Świetnie odnajdujemy się w każdym stylu, czy to nowoczesnym, czy tym bardziej klasycznym. Ale to nie znaczy, że nie można ich łączyć! Zabawa stylami jest czymś co kochamy!