Wydarzenie

Targi Warsaw Home 2021

olivia-design-studio-projektowe-warszawa

W dniach od 27 do 30 października br. w Ptak Warsaw Expo trwało jedno z najważniejszych wydarzeń w branży Interior Design w Polsce – Targi Warsaw Home.

Przez 4 dni na blisko 120 000 metrach kwadratowych na odwiedzających czekało 550 wystawców najlepszych marek oraz najpiękniejsze dodatki do aranżacji wnętrz.

Z naszymi architektami z Biura Projektowego Olivia Design mogliście Państwo spotkać się i porozmawiać na stoisku firmy Focus Stones w hali E oraz firmy Kronospan w hali D.

I w tym miejscu pragniemy złożyć szczególne podziękowania firmie Focus Stones oraz Kronospan.

Firmie Focus Stones dziękujemy za zaufanie i powierzenie projektu stoiska. Piękne naturalne kamienie w oprawie świetlnej prezentowały się zjawiskowo przyciągając tłumy ich wielbicieli. Przez te 4 dni zespół Olivia Design współtworzył magię miejsca, które cieszyło się wielką popularnością wśród odwiedzających tegorocznych targów Warsaw Home.

Firmie Kronospan dziękujemy za możliwość aranżacji i wyposażenia stoiska wystawowego w nasze produkty z betonu architektonicznego. Przez wszystkie dni trwania targów betonowe lampiony, kubiki, patery, donice oraz wiele innych dodatków zdobiło stoisko idealnie wkomponowując się w wystrój płyt drewnianych, paneli podłogowych oraz wielkoformatowych płyt ściennych ROCKO.

Dziękujemy za wiele inspirujących rozmów, ciekawą wymianę doświadczeń oraz za tak liczne przybycie.
Firmy oraz Klientów indywidualnych zainteresowanych współpracą z naszym zespołem już dzisiaj zapraszamy do kontaktu.

Do zobaczenia wkrótce!

Zespół Olivia Design

Dodaj komentarz