15
lut

Projektowanie Wnętrz

Marzy Ci się unikalnie zaprojektowane wnętrze…niebanalny salon, nowoczesna oraz wielofunkcyjna łazienka, a może przemyślana i praktyczna sypialnia? Potrzebujesz kogoś, kto odpowiednio zaprojektuje Twój wymarzony dom lub mieszkanie?

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Kogoś, kto nada duszy Twojemu miejscu zamieszkania? Lepiej trafić nie mogłeś! Warszawskie Studio Projektowe Olivia Design służy Państwu swoimi świetnymi projektami. A oprócz cudownych aranżacji, służymy również usługą Smart Home. Funkcje inteligentnego domu pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał naszego Studia Projektowego oraz zaoszczędzić czas i pieniądze.

Współpracując z nami, nie usłyszysz słowa nie, ponieważ dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko co tworzymy, jest robione z myślą o eleganckim wystroju oraz wygodzie.

Nasze studio zajmie się również zaaranżowaniem wnętrza Twojego biura, sklepu, salonu, restauracji, recepcji czy pokoju hotelowego. Chętnie nawiązujemy współprace z Deweloperami oraz Inwestorami prywatnymi.

Jeżeli potrzebujesz zaprojektować wnętrze swojego hotelu, restauracji, sklepu, domu, mieszkania i wielu innych przestrzeni, to lepiej trafić nie mogłeś !

Studio Projektowe Olivia Design kompleksowo zajmie się aranżacją wnętrz, dostosowując projekt pod Twoje potrzeby. Jesteśmy specjalistami w projektowaniu wnętrz i od ponad 10 lat z pasją oraz zaangażowaniem szereg powierzonych projektów. Zarówno od tych najprostszych pomieszczeń po skomplikowane duże przestrzenie. Nie boimy się wyzwań.
Doskonale rozumiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do klienta. Cały czas jesteśmy na bieżąco ze znajomością obecnych trendów oraz ogromny nacisk kładziemy na nasz stały rozwój.

Zaprojektuj z nami swoje marzenia i ciesz się pięknym wnętrzem!

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania wyceny indywidualnego projektu aranżacji wnętrz

Zapytaj o wycenę
+48 572 323 592