łazienka-olivia-design

Usługi projektowe

Olivia Design to nowoczesne studio projektowe zajmujące się usługami projektowymi oraz sprzedażą produktów ozdobnych. Siedziba studia oraz showroom znajdują się w Warszawie. Naszym głównym celem jest spełnianie marzeń klientów, w zakresie tworzenia wymarzonych wnętrz w miejscu zamieszkania, pracy czy spędzania wolnego czasu. Działamy głównie z pasji, a do każdego powierzonego nam projektu podchodzimy z  zaangażowaniem. Tworzymy przestrzeń wyjątkową, ponieważ doprecyzowaną w każdym detalu. Nasze projekty wyróżniają się na tle innych. Staramy się wybiegać nimi w przyszłość, ale również świetnie odnajdujemy się w stylach klasycznych. W naszych projektach z chęcią umieszczamy produkty ekologiczne, naturalne, ale i nowoczesne. Dodatkowo dla chętnych osób, rozszerzyliśmy naszą ofertę o rozwiązania typu smart home. Pozwolą klientowi cieszyć się z wygody, którą oferuje ta technologia, ale również zaoszczędzić na rachunkach.

Do każdego projektu podchodzimy z sercem i zaangażowaniem, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki współpracy z firmami budowlanymi, jesteśmy w stanie poprowadzić projekty od samego początku, aż do gotowego odbioru przez klienta. Osoby oraz firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu oraz do wizyty w naszym showroomie znajdującym się w Warszawie przy ul. Patriotów 160 lok.3. Będziecie tutaj mogli przyjrzeć się naszym wysokiej jakości produktom, które  zamówicie na miejscu lub w sklepie internetowym oliviadesign.pl.                         

Jesteśmy miejscem stworzonym do tego, aby zaspokoić zapotrzebowanie klientów na wymarzone wnętrza zarówno te prywatne, jak i biznesowe.
Zespół Olivia Design świadczy usługi projektowe i sprzedażowe nie tylko w Warszawie, ale również na terenie całej Polski.