Projektowanie Budynków

Oglądasz gotowe projekty, jednak cały czas nie możesz znaleźć idealnego domu…? Posiadasz działkę o nietypowych wymiarach i masz duży problem z dopasowaniem do niej gotowego projektu…? A może szukasz indywidualnych rozwiązań z uwagi na styl życia, jaki prowadzisz?

Studio Projektowe Olivia Design jednocześnie projektuje oraz doradza inwestorom we wszystkich dziedzinach architektury i budownictwa. Swoje działania skupia na projektowaniu budynków już od samego początku. Jeżeli szukasz studia projektowego, które zaprojektuje Twój dom od podstaw, dostosowując każde pomieszczenie pod indywidualnie potrzeby – lepiej trafić nie mogłeś!

Indywidualny projekt domu to idealne rozwiązanie
w 100% dopasowane do potrzeb Twoich i Twojej Rodziny!

Współpracujemy ze specjalistami od studiów programowych, projektów koncepcyjnych, aż po projekty budowlane. Wieloletnie doświadczenie w branży, ogromna wiedza oraz ukierunkowanie na indywidualne potrzeby Klientów to z pewnością nasze największe atuty. Podczas projektowania przeprowadzamy analizę Twoich potrzeb, pomożemy wybrać najoptymalniejsze dla Ciebie rozwiązania oraz zagwarantujemy profesjonalne doradztwo.

Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa inwestycji – od wykonania projektu Twojego wymarzonego budynku po aranżację i wystrój jego wnętrza. Współpracując z nami, nie usłyszysz słowa nie, ponieważ dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko co tworzymy, jest robione z myślą o eleganckim wystroju oraz wygodzie.

Warszawskie Studio Projektowe Olivia Design służy również usługą Smart Home. Funkcje inteligentnego domu pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał naszego Studia Projektowego oraz zaoszczędzić czas i pieniądze.

Cieszymy się, że do nas trafiłeś. Mające główną siedzibę w Warszawie Studio Projektowe Olivia Design sprawdzi się w tej kwestii najlepiej!

Doskonale rozumiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do klienta. Cały czas jesteśmy na bieżąco ze znajomością obecnych trendów oraz ogromny nacisk kładziemy na nasz stały rozwój.

Projekty indywidualne i adaptacje
na terenie całej Polski.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania
wyceny indywidualnego projektu domu