Technologie

Żywe, zielone ściany NAAVA nareszcie w Warszawie!

navva

Praca, dom, szkoła, sklepy… średnio w pomieszczeniach zamkniętych spędzamy 90% czasu. Coraz mniej poświęcamy go na spacery i spędzanie na łonie natury. Zanieczyszczenia, pył uliczny czy smog wnikają przez wentylację mechaniczną do pomieszczeń, w których przebywamy. Klienci często nas pytają, jak poprawić jakość powietrza w biurze, domu, kawiarni…
My już znamy odpowiedź – jest nią NAAVA.
Żywe zielone ściany to coraz częściej wybierany przez nas sposób, by nie tylko wprowadzić zieleń do pomieszczeń, ale także poprawić w nich jakość powietrza.
Piękne ściany NAAVA, w których żywe rośliny w sposób ciągły czyszczą powietrze mają szerokie zastosowanie w aranżacjach pomieszczeń, mieszkań, domów, biur, hoteli czy restauracji.
Tylko naturalne rozwiązania w pomieszczeniach stworzą optymalne środowisko dla ludzi.
Idealnie sprawdzają się jako wolna ścianka, sposób na wydzielenie prywatności, a także jako rozwiązanie rozdzielenia open space.

Dzięki zdalnemu systemowi Naava.app mamy możliwość kontroli wilgotności i jakości powietrza z każdego miejsca, a polski partner NAAVA – firma Respuro – zadba o utrzymanie roślin i urządzeń w najlepszej formie.

Innowacyjność, ekologia i nowoczesny design w jednym? Już tak!

Zapraszamy do naszego showroomu ul. Patriotów 160 lok. 3 w Warszawie.
Pierwsza NAAVA na ekspozycji już na Ciebie czeka.

Dodaj komentarz